Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Kapalı alanlarda havanın ısıtılması ya da soğutulması için kullanılan klima sistemleri, bireysel klima ya da merkezi klima sistemi olarak tercih edilmektedir. Vrf klima sistemleri, merkezi klima sistemidir ve bina dışında bulunan bir dış üniteye, çok sayıda iç ünite bağlanabilmektedir. Enerji maliyetini ve onarım maliyetlerini düşük tutabilmek için vrf klima sistemleri tercih edilmektedir. Vrf klima servisi olarak bizlerde, tüm kullanıcılara, sistemle ilgili her türlü hizmeti veriyoruz.

Vrf Klima Bakımının Yapılması

Vrf klimaların sorunsuz ve verimli çalışabilmesi için bakımlarının yapılması ve takip edilmesi gerekiyor. Vrf bakımı hizmeti veren güvenilir teknik servis olarak, neden bakım yapılması gerektiği hususunda bilgilendirmeler yapıyoruz. Vrf klimalar, hava soğutmalı sisteme sahip olduğu için hem dış ünite hem de iç ünitelerde bulunan serpantinlerin her zaman temiz olması, arıza oluşmaması için önemlidir. Elektrik arızaları, gaz kaçağı tespiti gibi küçük sorunların büyük arızalara yol açmaması için klima bakımlarının düzenli yapılmasını öneriyoruz.

Klima Bakımlarında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Vrf klima sistemleri ile ilgili sunduğumuz, bakım servis hizmetlerinde, alanında uzman elemanlarımızı kullanıyoruz. Tüm bakım işlemleri, belirli bir sistematik çizelgeye göre yapılmakta ve yapılan işin kontrol edilmesini sağlamaktadır. Vrf klima bakımlarında şunlara dikkat ediyoruz.

  • Cihaz gaz basıncı ölçümü,
  • İç ünite filtrelerinin temiz olması,
  • İç ünite drenaj hattının temiz olması,
  • Boru izolasyonlarının durumu,
  • Dış ünite ana kartlarının izole durumu,

Ekiplerimiz, bakım işlemlerini yerine getirirken, sistemin verimli çalışmasını ve enerji tasarrufu oluşturabilecek ayarların yapılmasını da sağlıyorlar.

VRF Klima Bakım Anlaşması

Vrf klima servisi olarak, müşterilerimizle bakım anlaşması yapıyoruz. Karşılıklı olarak yapılan anlaşmada, periyodik bakımların yılda kaç defa ve nasıl yapılacağını belirliyoruz. Bakım anlaşmalarında, yılda 4 periyodik bakım ve 2 bakımında ilaçlı periyodik bakım şeklinde olmasına dikkat ediyoruz. Yaptığımız anlaşmaya göre her türlü arızalar için 2 saat içerisinde müdahale edeceğimizi belirtiyoruz.

Güvenilir Hizmetler

Vrf klima servisi olarak, her türlü arıza sorunlarına en kısa sürede, en iyi çözümleri bulmaya çalışıyoruz. Profesyonel kadromuz ile hizmet veriyor, bakım anlaşması ile tüm sistemin periyodik bakımlarını zamanında yapıyoruz. Vrf klima sistemleri, birden fazla iç ünite bulunduğu için dış ünite bölümlerinin her zaman bakımlı olması gerekiyor. Sistem garanti süresi devam etse bile periyodik bakımlar aksatılmadan yapılmalıdır.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ