Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Büyük işletmelerde, okul, hastane gibi çok sayıda insanın bir arada bulunduğu yerlerde, iklimlendirme sistemleri için Chiller soğutma sistemleri kullanılmaktadır. Chiller servisi olarak, kurulum, periyodik bakım ve her türlü arıza onarımları için destek hizmetleri sunuyoruz. Servis hizmetlerimiz ile her türlü arıza tespitini anında yapıyor, gerekli olan bakım ve onarım hizmetlerimiz ile en iyi çözümleri oluşturuyoruz. Hizmetlerimizden kesintisiz faydalanmak isteyen kuruluşlar, bakım anlaşması yaparak, soğutma sistemlerinin tüm bakımlarını düzenli yapmamızı sağlayabiliyorlar.

Chiller Soğutma Sistemleri

Chiller soğutma sistemleri, hava soğutmalı sistemler ve su soğutmalı sistemler olarak iki türlüdür. Her iki sisteminde uzun ömürlü kullanılabilmesi için tüm bakımlarının zamanında yapılması büyük önem taşıyor. Chiller bakımı yılda iki kez mutlaka yapılmalıdır. Kullanıldığı yerin ortamına ve gereklilik durumuna göre bakımlar, aylık ya da birkaç aylık periyotlar halinde düzenli olarak yapılmalıdır. Servis hizmetlerimizi zamanında sunuyor, her türlü sorunu en kısa sürede çözüyoruz. 

Chiller Soğutma Sistemleri Bakım Avantajları

Chiller servisi olarak, soğutma sistemlerinin bakımlarını yaptığımızda, sistemin sorunsuz çalışmasını ve çeşitli avantajların görülmesini sağlıyoruz. Chiller soğutma sistemlerinin bakımlarını düzenli olarak yapıldığında şu avantajlar görülebilecektir.

  • Sistem düzenli ve sessiz çalışır,
  • Arıza yapma ihtimali azalır,
  • Daha uzun ömürlü olur,
  • Elektrik tasarrufu sağlar,
  • Yazın soğutma, kışın ısıtma işlemlerini daha verimli yapar,

Ekiplerimiz, periyodik bakımları yaparken, temizlik ve parça kontrollerini tek tek yapmaktadır. Bu hizmetlerimiz, yüksek performansta kullanım sağlayacaktır.

Chiller Soğutma Sistemleri Arızaları

Soğutma sistemlerinde meydana gelen arızaların büyük bir bölümü bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Chiller soğutma sistemleri çevre dostudur ve dayanıklı ürünler olarak üretilmektedir. Arızaya neden olabilecek sebepler arasında, gaz şarjının bitmiş olması, borularda meydana gelen ezilmeler, fan sorunları, kompresör arızaları sayılabilecektir. Tüm sorunlar, servisimiz tarafından çözülmektedir.

Chiller Periyodik Bakımları

Chiller soğutma sistemleri periyodik bakımlarına önem veriyor ve tüm müşterilerimize, düzenli bakım takvimi oluşturuyoruz. Soğutma sisteminin en iyi verimlilikte çalışabilmesi için öncelikle arızaların önüne geçmek gerekiyor. Bunun için yapılması gereken ise periyodik bakımların zamanında yapılmasıdır. Servis hizmetlerimizde, periyodik bakımların, aylık, üç aylık, altı aylık periyodlar halinde yapılabileceğini, yılda en az iki defa mutlaka yapılması gerektiğini belirtiyoruz. Bakım yapılmadığında yüksek maliyetli arızalar meydana gelebilecek, farklı sorunların yaşanmasına neden olabilecektir.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ